Tumblr Hesap Silme

Tumblr Hesap Silme
Tumblr Hesap Silme

Tumblr hesap silme kullanmak istemeyenlerin son zamanda sıklıkla araştırmaya başladığı konulardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Milyonlarca kişi tarafından kullanılan ve popüler uygulamalardan biri olan Tumblr, sosyal medya-blog platformu olarak kullanılmaktadır. Tumblr her ne kadar çok fazla kullanıcıya sahip olsa dai farklı tip sosyal medya uygulamaların olmasından dolayı doğal olarak kullanmaktan vazgeçenler olabiliyor. Tumblr hesap silmeyi yapacak olanlar için her ne kadar farklı farklı opsiyonlar olsa da en kolay yolu sunacağız. Bu sayede zorluk yaşamadan en hızlı şekilde artık hesap silme yapmaya başlamış olacaksınız.

Tumblr Hesap Silme Nasıl Yapılır?

Tumblr hesabınızı tamamen silmek istediğiniz zaman dakikalar içerisinde sıfırlayabilmeniz mümkündür. Üstelik kalıcı olarak sıfırladığınız zaman artık size ait bir hesabınız kalmamış olur. Bu nedenle hesabınızı artık kullanmak istemiyorsanız o zaman hesap silme işlemlerine başvurabilirsiniz. Böylelikle size ait olarak kullanılan hesabınız tamamen kolay yoldan kapatılmaya başlanmış olacaktır.

Gel gelelim kullanıcıların son dönemde çok fazla sormuş olduğu sorulardan biri olarak Tumblr hesap silme nasıl yapılır? konusuna. Hesap silme için izleyecek olduğunuz adımlar şu şekildedir:

*İlk etapta Tumblr hesap silme linkine tıklayın (buraya tıklayın.)

*Karşınıza gelen ekrana e-posta adresinizi girerek sonraki bölüme geçmelisiniz

*Bir diğer yapmanız gereken işlemlerden biri de şifre girerek hemen oturum açma yapmanızdır

*Bu adımları izlediğiniz zaman hesabınızı silmeniz için yönlendirilmiş olduğu alanda bir dur bakalım yazısını göreceksiniz

Tumblr Hesap Silme

Tumblr Hesap Silme

*Tekrardan e-posta adresinizi ve şifrenizi girdikten sonra her şeyi sil kısmına tıklayın

*Bu adımı da yaptıktan sonra yeniden karşınıza her şey bitti yazısı gelecek. Karşınıza böyle bir yazı çıkmazsa o zaman yanlış yaptınız demektir

Her şey bitti yazısını göremediyseniz o zaman yapmanız gereken yeniden silme işlemlerini yapmanız olacak.

Tumblr Hesap Silme Nereden Yapılmalı?

Tumblr hesaplarını silmek isteyenler mobil uygulama aracılığı ile bu işlemleri gerçekleştirip gerçekleştiremeyeceğini merak edebiliyor. Hatta Tumblr hesap silme nereden yapılmalı? tarzında bazı sorular sorulabiliyor. Tumblr hesap silme yapacak olanlar kesinlikle bu adımları mobil üzerinden denememeleri gerekmektedir. Çünkü mobil üzerinden deneme yaptığınız zaman ne yazık ki işlem geçersiz olur. Lakin mobil uygulama tarayıcı kısmından aynı bahsetmiş olduğumuz adımları tek tek uyguladığınız zaman hesap silme yapabilirsiniz.

Tumblr hesap silme telefondan yaptıktan sonra artık size ait bir hesabınız kalmadığı gibi tamamen sıfırlanmış olur. Çok basit bir şekilde silme yapıldığından dolayı kullanmak istemediğinizde bu adımları deneyebilirsiniz.

3 Responses

  1. Elif Naz dedi ki:

    Tumblr kalıcı olarak hesap kapatma işlemini yaptım umarım biran önce kapanır.

  2. Cem Yılmaz dedi ki:

    Tumblr hesabımı dondurma işlemi nasıl yapabilirim.

  3. Banu dedi ki:

    Tumblr Üyeliğimi Kapatmak istiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir