Snapchat Hesap Silme

Snapchat Hesap Silme
Snapchat Hesap Silme

Snapchat Hesap Silme – Snapchat, sosyal medya uygulamalarından biri olarak karşımıza çıkmaktadır. 2011 senesinden bu yana Snapchat geniş kitleler tarafından kullanılmaktadır. Fakat kayıtlı Snapchat uygulamasını kullanmak istemediğiniz zaman hesap silme yapmalısınız. Snapchat hesap silme sayesinde artık hesabınızın kalıcı olarak kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Eğer böyle bir yolu izlerseniz, bir daha Snapchat hesabınıza erişim yapamayacak olduğunuzu söylemeliyiz. Lakin tekrardan uygulamayı kullanmak istediğiniz zaman yeni bir hesap açmak durumunda kalırsınız.

Snapchat Hesap Silme Nasıl Yapılır?

Snapchat hesap silmek sanıldığı kadar zor bir işlem değildir. Tam aksine birkaç uygulayacağınız talimatlar sonrasında artık hesabınızı kalıcı olarak silme şansına sahip olursunuz. Snapchat hesap silme nasıl yapılır? adımlarına geldiğimiz zaman tek tek şu yolu izlemeye başlamanız gerekmektedir. Bunlar:

*Tarayıcıdan snapchat uygulamasını açın

*Kullanıcı adını ve şifrenizi girin

*Oturum aç kısmına tıklayın

*Hesabım sil sekmesine gelerek tıklayın

*Kullanıcı adını ve şifrenizi yeniden girin

*Devam tıklayın

*En son olarak Snapchat Sil bölümü karşınıza gelecek ve onaylama yaptıktan sonra hesabınızı sorunsuz şekilde silme şansına sahip olacaksınız.

İzleyeceğiniz bu adımlar sayesinde diğer Snapchat kullanıcıları kullanıcı adınızı her ne kadar aratmış olsa bile bulamaz. Fakat snapchat silme yapacak olanlar için bir diğer önem arz eden konulardan biri de mutlaka silme konusunda kararlı olmalarıdır. Eğer ki hesap silme karar verdiyseniz yeniden aynı hesaba giriş yapamayacak olduğunuzu bilmeniz gerekiyor. Hesap silme ile alakalı olarak bilmeniz gereken tek bunlar değil. Aynı zamanda Snapchat uygulamasında yer alan hem kişileriniz hem de tüm paylaşımlarınızda sıfırlanmış olacak.

Snapchat Hesap Silinirse Ne Olur?

Bu konulardan en önemlisi de silme işlemini yaptıktan sonra 1 ay boyunca kesinlikle hesaba giriş yapmamanızdır. Diğer sosyal medya uygulamalarında olduğu gibi hesap silme sonrasında izlenecek adımların Snapchat uygulaması için geçerli olduğunu söylemeliyiz. Snapchat hesap silinirse ne olur? diyenler 1 ay kadar süreçte tekrardan hesaplarına erişim sağlamadıklarında size ait tüm bilgiler sıfırlanır. Snapchatte artık bilgileriniz yer almaz ve kimse sizi bulamaz. Tekrardan kullanılmak istendiğinde yeniden açılması gerekmektedir.

3 Responses

  1. Ebru dedi ki:

    Sonunda kalıcı olarak snapchat hesabımı sildim

  2. Nadide Gül dedi ki:

    Skype hesabımın şifresini unuttum giremiyorum bu konuda bilgi verirseniz.

  3. Fadiime dedi ki:

    Snapchat hesabimi nasıl kapatabilirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir