Siberalem Hesap Silme

Siberalem Hesap Silme
Siberalem Hesap Silme

Siberalem Hesap Silme – Siberalem’de hesabınız varsa istediğiniz zaman kalıcı olarak silinmesini sağlayabilirsiniz. Siberalem hesap silme ile hesabınızı ortadan kaldırmanız mümkün. 2000 yılından bu yana sorunsuz şekilde kullanılan Siberalem’i bir süre sonra kullanmak istemediğiniz zaman hesap silme yapmanız gerekmektedir. Türkiye’de ilişki ve arkadaşlık için kullanılan uygulamalar arasında yer alan Siberalem’de hesabınızın artık olmasını istemiyorsanız Hemen hesap silme kalıcı olarak yaparak uygulamada kayıtlı olan bilgilerinizin silinmesini sağlamış olursunuz.

Siberalem Hesap Silme Nasıl Yapılır?

Siberalem kullanıcıları için şüphesiz işin en can alıcı noktalarından biri de doğru şekilde kalıcı hesap silmenin yapılmasıdır. Çünkü hiçbir şekilde uygulamada bir bilginin yer almasını istemeyenler için kalıcılık son derece önemlidir. Eğer sizlerde Siberalem hesap silme nasıl yapılır? öğrenmek istiyorsanız şu adımları denemelisiniz:

*Siberalem giriş yapın

*Profil bölümüne gelerek Ayarlar kısmına giriş yapın

*Ayarlar kısmında yer alan Siberalem hesabı sil tıklayın

İzleyeceğiniz bu adımlar sayesinde artık uygulamada aktif olan hesabınız tamamen silinir. Böylelikle uygulama üzerinde hem bilgileriniz hem de profil aratıldığında bile bulunmaz.

Siberalem Kaydı Nasıl Silinir?

Sosyal uygulamalar günümüzde çok fazla merak ediliyor.  Doğal olarak ilişki ve arkadaşlık fırsatlarından yararlanmak isteyenler de bu uygulamaları indirmeye başlıyor. Kimisi istediği ilişki, arkadaşlığı bulduktan sonra kullanmak istemiyor. Kimileri de uygulamadan çok fazla hoşlanmayarak hesaplarının olmasını istemez. Kısaca hangi sebeplerden dolayı olursa olsun uygulamadaki hesabın kalıcı olarak silinmesinin yolları da aranmaya başlar. Eğer sizlerde onlardan biriyseniz o zaman çok kolay şekilde Siberalem kayıt silme yapacak olduğunuzu söyleyebiliriz. Siberalem kaydı nasıl silinir? diyenler hesaplarının Ayarlar kısmında çok kolay şekilde silme yapma şansına sahip olacak.

Siberalem Yardım

Siberalem uygulaması ile ilgili olarak yardım hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Hesap açtıktan sonra kafanıza takılan, sıkıntı yaşadığınız konularla ilgili olarak yardım alabilirsiniz. Diğer yandan Siberalem yardım sekmesine başvurmanızın bir başka nedenlerinden biri üyelik iptali için olabilir. Her ne kadar üyelik iptali için adımları deneseniz bile bir türlü hesap kapatma ile ilgili olarak sorun yaşıyorsanız o halde anında yardım alabilirsiniz.

Siberalem Hesap Silme

Siberalem Hesap Silme

Siberalem Hesap Kaç Günde Silinir?

Kalıcı olarak hesap silme yaptıktan sonra yeniden hesap giriş işlemini gerçekleştirmeyin. Siberalem hesap kaç günde silinir? sorusuna yanıt olarak yapacağınız bu adımlar sonrasında 2 gün süre zarfında hesabınız silinir. Bu sayede 2 günün sonunda artık ilişki ve arkadaşlık uygulamasında size dair bir hesap artık olmaz.

5 Responses

 1. Pelin dedi ki:

  Siberalem üyeliğimi silmek istiyorum acilen ya sahte kişiler var .

 2. Hesap Silme dedi ki:

  Siberalem sadece para üzerine kurulunu bidaha üye olmam

 3. Aysun dedi ki:

  Siber alem Kullanıcı adımı değiştirmek istiyorum ama değiştiremiyorum bende hesabımı kapatmak istiyorum.

 4. Bensu dedi ki:

  Siberalem Gold Üyelik iptal etmek istiyorum acilen.

 5. Hatice dedi ki:

  Siberalem Yardım bölümü neden çalışmıyor mail attım bir hafta oldu cevap yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir