N11 Hesap Silme

N11 Hesap Silme
N11 Hesap Silme

N11 Hesap Silme – E-alışveriş siteleri arasında oldukça popüler olan N11 7’den 70’e herkesin ihtiyaçlarını kolayca karşılayabildiği bir site olma özelliğine sahiptir. Türkiye’nin en büyük online e ticaret sitesi olan N11 üzerinden kolayca alışveriş yapmak mümkündür. Kişilerin alışverişlerini tamamlayabilmeleri için platform üzerinde hesap oluşturmaları gerekmektedir. Peki, N11 Hesap Silme nasıl yapılır?

Ancak artık alışveriş yapmak istemeyen kişilerin aktif hesaplarını kapatmaları da mümkündür. N11 hesap silme işlemi sayesinde kolay bir şekilde kullanıcılar hesaplarını kalıcı olarak kapatabilirler.

N11 Hesap Silme Nasıl Yapılır?

N11 hesap silme İşlemi için bilgisayarın arama motoru bölümünden siteye giriş yapılması ile üyelik iptal etmek oldukça mümkündür. N11 hesap silme nasıl yapılır? Diye merak edenler için aşağıda vereceğimiz birkaç adamı takip etmeleri yeterlidir.

  1. Aşama: N11 hesap silme linkine giriş yapmak gerekmektedir.
  2. Aşama: Linke giriş yaptıktan sonra kişinin aktif hesabına giriş yaparak sayfanın sağ tarafında kalan hesabım bölümüne giriş yapınız.

  1. Aşama: Hesabım bölümünde en aşağıda yer alan üyelik iptali butonuna basınız.
  2. Aşama: Son olarak gerçekleştirilen komut için yönlendirilen hesabınızın silinmesini istiyor musunuz? Sorusuna evet yanıtını vererek 4 adımda hesap silme işlemini tamamlayabilirsiniz.

Bu işlemler sayesinde üyelik açmış olduğunuz hesap kalıcı olarak sistem üzerinden silinmek. İşlem tamamlandıktan sonra hesabın silindiğine dair e posta mail adresinize yönlendirilmektedir.

N11 Hesabı Silmeden Önce Bilinmesi Gerekenler Nelerdir?

N11 Hesabı bulunan kişiler artık hesaplarını kullanmak istemediklerinde hesaplarını kalıcı olarak silme işlemi gerçekleştirmektedirler. Ancak kişilerin hesaplarını kalıcı olarak silmeden önce bazı durumları bilmesi ve silme işlemine bu yönde karar vermesi gerekmektedir.

N11 Hesabı silmeden önce bilinmesi gerekenler içerisinde ilk sırada kişinin üyeliğini seçilmesi halinde yeniden hesabına erişim sağlaması mümkün olmayıp sipariş geçmişini de görüntülenmektedir. Aynı zamanda hesapta bulunan kuponların silme işleminden sonra geçersiz sayılacağını da unutmamak gerekmektedir.

Sipariş verdikten ancak tarafınıza ulaşmadan önce hesabınızı sildiğinizde siparişinizin teslim edilmesi hususunda herhangi bir sorun yaşanmasa da genellikle sipariş teslim edildikten sonra hesabın silinmesinde fayda bulunmaktadır.

Tüm bu durumlar göz önünde bulundurulduğunda dan sonra bilgisayar üzerinden veya cep telefonu üzerinden kalıcı olarak hesap silme işlemi gerçekleştirilebilir.

Bu yazımız da ilginizi çekebilir: Snapchat Hesap Silme

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir