LC WAIKIKI Hesap Silme

LC WAIKIKI Hesap Silme
LC WAIKIKI Hesap Silme

LC WAIKIKI hesap silme işlemi yapmak son derece basit bir işlemdir. Eğer ki sürekli olarak bu mağaza zincirinden alışveriş yapmayı tercih ediyorsanız, LC WAIKIKI mağazasından bir hesap oluşturabilirsiniz. Böylece bu mağazaya ait tüm kampanya ve indirimlerden haber alma şansınız olur.

LC WAIKIKI tüm Türkiye genelinde binlerce mağazası olan bir mağazadır. Hem kadın hem erkek ve hem de çocuklar için ayakkabıdan çantaya, tişörtten pantolona, ihtiyacınız olan hemen hemen her şeyi bulabilirsiniz.

LC WAIKIKI hesabı nasıl oluşturulur sorusu da bu mağazadan alışveriş yapan ve bu mağazaya ait tüm kampanya ve indirimlerden yararlanmak isteyen herkesin merak ettiği bir konudur. LC WAIKIKI hesabı, bu mağazadan alışveriş yaptığınız zaman mağazada yetkili personel tarafından oluşturulabilir ya da siz kendiniz internet üzerinden bu hesabı kendi kendinize de oluşturabilirsiniz. Peki, LC WAIKIKI hesabı nasıl silinir. Bu hesabı silmek istediğiniz zaman da bir takım işlemler yapmanız gerekli olabilir. LC WAIKIKI hesabımı iptal etmek istiyorum diyorsanız bu konu ile ilgili hazırlamış olduğumuz bu makalemize göz atmanızda fayda var.

LC WAIKIKI Hesabı Nasıl İptal Edilir?

LC WAIKIKI hesabı nasıl iptal edilir konusunu en iyi ve anlaşılır bir şekilde sizlere izah edecek olursak bu konuyu adım adım ele almak daha yararlı olacaktır.

1. Adım

LC WAIKIKI hesabınızı iptal etmek için atacağınız ilk adım hesabınıza giriş yapmak olmalıdır. LC WAIKIKI hesabınıza giriş yaptıktan sonra hesap ayarlarına girmeniz gerekecek. Hesap ayarları bölümünde LC WAIKIKI hesap silme seçeneği karşınıza çıkar. Bu seçeneğe tıklayarak hesabınızı pasif hale getirme talebi oluşturabilirsiniz.

2. Adım

LC WAIKIKI hesabını iptal etme talebi oluşturduktan sonra bu hesabın pasif hale gelmesi için size bir takım sorular sorulacak. Hesabı neden pasif hale getirmek istediğiniz seçenekler arasında yer alan bir takım nedenlerin sıralandığı çoktan seçmeli sorularla size sorulur ve bu soruları yanıtlamanız istenir.

3. Adım

LC WAIKIKI hesabınızı pasif hale getirmek için 3. ve son adıma gelecek olursak, bu hesabı silmek istediğinizden emin olup olmamak için sizlere sorulan bir takım sorulara yanıt verdikten hemen sonra bu hesabı açarken bildirdiğiniz mail adresinize bir bilgi maili gelir. Ya da sistemde kayıtlı olan cep telefonunuza bir mesaj gelir. LC WAIKIKI üyelik iptali işlemi bu mesajdan ya da mailden sonra tamamlanmış olur.

LC WAIKIKI hesabınızı internetten iptal etmenin yanı sıra, aynı zamanda LC WAIKIKI firmasına ait müşteri hizmetlerini arayarak da iptal edebilirsiniz.

Bu yazımız da ilginizi çekebilir: Hesap Açma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir