İnstagram Keşfet Saatleri 2022

İnstagram Keşfet Saatleri 2022
İnstagram Keşfet Saatleri 2022

Instagram keşfet saatleri hakkında detaylara yer verdiğimiz makalemizden püf noktaları not alarak maksimum seviyede faydalanabilirsiniz. İnstagram dünya çapında en çok kullanılan sosyal medya platformların başında yer alıyor. Instagram keşfet kısmına girdiğiniz zaman birbirinden fakrlı içeriklerin ve hesapların olduğunu gözlemleyebilirsiniz. Bu içerikler video, fotoğraf ve reels olabilir, ayrıca ister kişisel isterse de işletme hesabı olsun hiç farketmez her türlü hesap keşfete çıkabilir. Keşfete çıkmak sosyal medya için oldukça önemli bir etmendir, çünkü her kullanıcı yüksek takipçi sayısına sahip hesap ister. Yüksek takipçi sayısına ulaşabilmek için ise keşfete çıkmak önemli bir araç oluyor. Her kullanıcı keşfete çıkmak ister bunun için de instagramın algoritmalarına uymak gerekir. Bu yazımızda nasıl keşfete çıkacağınız hakkında bilgiler topladık, bu bilgileri uygulayarak keşfete çıkma şansınızı arttırabilirsiniz.

Bu tür bilgilendirici içeriklerimizden haberdar olmak için bizi takip edin.

İnstagram popüler keşfet etiketleri konumuza da bakabilirsiniz. => İnstagram Popüler Keşfet Etiketleri 2022

Instagram Keşfete Düşme Saatleri Nedir?

Instagram Reels keşfete düşme saatleri ve instagram keşfet saatleri sayesinde paylaşım yapılacak en iyi zamanları yakalayacaksınız. Yalnızca Reels için değil tüm gönderileriniz için bu saatler geçerlidir. Gönderilerinizi bu saatler içerisinde atmaya özen göstermeniz gereklidir.

Instagram Reels keşfet saatleri, kullanıcıların Instagram’da en aktif olduğu saatlerdir. Böylece gönderileriniz daha çok kullanıcı tarafından etkileşim alacaktır. Kullanıcılar gönderilerini kaçırmayacaktır.

Pazartesi ve perşembe günleri etkileşimin en iyi olduğu günlerdir. En iyi etkileşim saatleri ise sabah 08:00-09:00 arası ve gece 01:00 saatleridir.

08:00-09:00 saatleri, insanların çalışmaya hazırlandığı veya işlerine gidip geldiği saatlerdir. Bu yüzden sosyal medya hesaplarında ne var ne yok kontrol ederler bu da instagram keşfet saatleri açısından size avantaj sağlar.

Instagram Reels Keşfet Saatleri
GÜNSAAT
PAZARTESİ06:0010:0022:00
SALI02:0004:0009:00
ÇARŞAMBA07:0008:0023:00
PERŞEMBE09:0012:0019:00
CUMA05:0013:0015:00
CUMARTESİ11:0019:0020:00
PAZAR07:0008:0016:00

Ne Sıklıkla Gönderi Paylaşmalıyız?

Bu hesabınızın etkileşimi için önemli bir detaydır. Reels olsun olmasın her güne bir gönderi hedefleyin. Her gün attığınız gönderi sayesinde Instagram sizin etkileşimlerinizi farkedecektir ve instagram keşfet saatlerinde istikrarlı paylaşımlar ile keşfet olasılığınız artar.

Instagram Reels keşfete düşme için instagram keşfet saatleri kadar gönderileriniz de önemlidir. Yalnızca Reels atmayın, bununla beraber fotoğraf, hikaye, canlı yayında da aktif olun. Instagram sayfanızdaki aktifliği görsün. Sizi öne çıkarsın.

Instagram’da Keşfete Düşme Saatleri

  • Pazartesi: 06:00 – 10:00 ve 22:00
  • Salı: 02:00 – 04:00 ve 09:00
  • Çarşamba: 07:00 – 08:00 ve 23:00
  • Perşembe: 09:00 – 12:00 ve 19:00
  • Cuma: 05:00 – 13:00 ve 15:00
  • Cumartesi: 11:00 – 19:00 ve 20:00
  • Pazar: 07:00 – 08:00 ve 16:00

Keşfete Nasıl Düşülür?

Instagram’da keşfete nasıl düşülür merak edenlerin bilmesi gereken en önemli şeyler gönderi paylaşım saati ve keşfete düşmek için uygulaması gereken adımları bilmek. Yukarıdaki maddeleri uygulayıp belirtilen saatlerde gönderiler oluşturursanız instagram keşfet saatlerinde keşfete düşme olasılığınız çok daha fazla olacaktır.

Her gün gönderi oluşturursanız instagram keşfet saatlerinde keşfete düşme olasılığınız da artacaktır. Örneğin yukarıdaki bütün adımları uygulayarak bir video paylaştım ama keşfete düşmedi diyorsanız bu normal bir durum. Instagram keşfete düşme için düzenli gönderiler oluşturmanız gerekir. Örneğin 5 gönderiden biri keşfete düşecektir ve ilerleyen sürede keşfete düşme olasılığınız daha da artacaktır.

Yeni hesaplar keşfete düşer mi?

Eski ya da yeni hesap herhangi bir kısıtlaması yoksa keşfete düşer.

Keşfete düşmek için hile var mı?

Herhangi bir hile ya da buna benzer program yoktur ancak çeşitli şeylere uyarsanız keşfete düşme olasılığınız artar.

Instagram Keşfete Çıkmanın Faydaları

Instagram içerik üreticilerinin belki de en çok istediği şeylerden bir tanesi de keşfete çıkmaktır, çünkü keşfete çıkan bir kullanıcı daha fazla erişim alabilir. Instagram hesabınızı hızlı bir biçimde büyütmek istiyorsanız keşfete çıkmanız gerekmektedir. Daha fazla etkileşim alarak keşfete çıkabilirsiniz böylece daha fazla erişim alabilirsiniz. Instagram keşfete çıkmanın faydaları şu şekildedir:

  • Keşfete çıkmanın en büyük faydalarından bir tanesi, takipçi sayısının artmasıdır. Keşfet menüsünden sayfanızı gören kullanıcıların belli bir kısmı sizi takip etmek isteyecektir. Böylece kolay bir şekilde takipçi sayınızı arttırabileceksiniz.
  • Paylaşmış olduğunuz içeriğin keşfete düşmesi sonucunda, diğer içeriklerinize göre daha fazla etkileşim alacaktır. Daha fazla beğeni, daha fazla yorum ve daha fazla paylaşım gibi seçeneklerle içeriğiniz çok büyük kitlelere kadar ulaşabilir.
  • Keşfete düşmenin bir diğer faydası ise, markaların sizi keşfetmesidir. Keşfete düşen içeriğiniz sayesinde, markalar tarafından hesabınız dikkate alınabilir ve marka ile anlaşma yapabilirsiniz. Eğer hesabınız yeniyse ve az takipçiliyse bu işe yaramayabilir.

Tiktok’ta keşfete düşmek istiyorsanız içeriğimizi inceleyin. => Tiktok Keşfete Düşme Etiketleri 2022

Keşfete Düşme Yolları

Instagram üzerinden her kullanıcı yüksek takipçili bir hesaba sahip olmak ister, bunun için ise keşfete çıkmak oldukça önemlidir. Keşfete çıkmak için ise uygulamanız gereken bazı kurallar vardır. Ayrıca hesabınızın gizli olması halinde keşfete çıkmanız mümkün değildir, keşfete çıkmak istiyorsanız instagram keşfet saatlerinde içerik paylaşmak haricinde hesabınızı herkese açık bir hale getirmenizde gereklidir. Keşfete çıkabilmek için aklınızda bulundurmanız gereken tüyolar aşağıdaki şekilde açıklanmıştır.

Her Türden İçerik Üretin

Instagram son zamanlarda video içeriklerini daha fazla ön plana atsa da, yalnızca bir içerik türünden ilerlemeyin. Örneğin, sürekli fotoğraf paylaşan biriyseniz video ve reels içerikleri de paylaşmaya çalışın, böylece keşfete çıkma oranınız artacaktır.

İlginizi çekebilir ; Youtube İzlenme Hilesi 2022 & Reels İzlenme Hilesi 2022

Düzenli Paylaşım Yapın

Keşfete düşen hesapları kontrol ettiğiniz zaman sürekli olarak içerik üretiyor olduklarını gözlemleyebilirsiniz. Instagram algoritmalarına göre her gün istikrarlı bir şekilde içerik paylaşan kullanıcıları daha fazla öne çıkarıyor. Düzenli olarak içerik üretirseniz keşfete çıkma olasılığınız da o kadar artacaktır. Eğer her gün içerik paylaşamıyorsanız, yine de belli bir aralıklarla kendinize düzenli bir şekilde içerik paylaşırsanız etkisini görebilirsiniz.

Kitlenizi Öğrenin

Daha fazla takipçi edinmeye çalışmadan önce, hali hazırda var olan takipçilerinizi anlamaya çalışın. Hesabınızın asıl konusunu anlayın ve takipçilerinizin sizi niye takip ettiğini çözün, böylece ne tür içerikler oluşturacağınızı da daha kolay çözümleyebilirsiniz. Bunun sonucunda ise içeriklerinizle ilgili olan kullanıcıları bulabilir ve takipçi sayınızı istikrarlı bir şekilde yükseltebilirsiniz.

En İyi Zamanı Seçin

Instagram algoritmalarını anlayarak harekete geçmeniz her zaman daha etkili olacaktır. İçerikleriniz yayınlamadan önce instagramın algoritmasına göre hareket ederek doğru zamanı bulmaya çalışın. Keşfete çıkmanın ideal instagram keşfet saatleri vardır, bu saatlere uyarak keşfete çıkma şansınızı arttırabilirsiniz. Genel olarak instagram keşfet saatleri sabah 07:00-09:00, öğle 11:00-14:00 ve akşam 17:00-19:00 şeklinde olabiliyor.

Instagram Keşfet Etkili Etiketler

Instagram keşfete düşmenizi sağlayacak etiketler aşağıdaki gibidir, bu etiketleri kullanarak içeriklerinizin daha fazla kullanıcıya ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Keşfete Düşme Etiketi

#keşfet #keşfetedüş #instagram #keşfetzamanı #keşfetedüş #keşfetteyim #takipçi #videomukeşfet #beğeni #like #follow #followers #beğenizamanı #karşılıklıbeğeni #erişim #instagramtrend #gündem #yenipaylaşım

Keşfet Ve Takipçi Etikeleri

#beğenikazan #takipçi #takipçiyorumu #keşfeteçıktım #keşfet #takip #takipçi #takipbonus #keşfette #keşfetimdesin #keşfetedüş #instagramkeşfet #keşfetvideoları #begeni #koronavirüs #covid19

Beğeni Etiketleri

#beğeniyap #beğenidiyarı #beğenivagonu #beğendirme #beğeniyebeğeni #takipçi #takipbonus #beğenin #beğenibonus #beğenihilesi #beğendirme #begen #begeniyebegeni

En Trend Etiketler

#netflix #youtuber #exxen #cumhuriyet #türkiye #facebook #instagram #haydi #yükseklerde #trendlike #lgbt #takipbonus #gündem #seyahat #şehirler #dünya #aktif #yeryüzü #covid

Takipçi Etiketleri

#maxtakip #gramtakip #takipcimx #turktakipci #takipçiarttırma #takipçibonus #takip #instagramtakipçikasma #instagram #takipçidünyası #takipçihilesi #takipbonus #maxitakip #karşılıklıtakip #takipetme

Yemek Etiketleri

#sebze # tatlı #yemektarifi #yemek #akşamyemeği #kahvaltı #takipavm #yemektarifleri #nefis #nefisyemek #atıştırma #yemekvideo #yemekteyiz #keşfet #keşfetbeni #keşfetteyiz #karşılıklıbeğeni #gt

Mizah Etiketleri

#komik #komikvideo #komikvideolar #komikcaps #turksh #komeditürkiye #komikmontaj #çokkomik #komik sahne

En Popüler Etiketler

#popülerim #fenomenim #takipbonus #takipçiler #popi #trend #keşfet #instagram #cocvid #korona #koronavirüs #kroronaaşısı #kadın #bayan #erkek #trendler #youtuber #rapçiler #susamam #czn #nusret

Keşfete Düşme Saatleri

Instagram keşfete düşmenin en önemi kurallarından bir tanesi de, doğru zamanı beklemektir. Instagram keşfet saatleri genel olarak sabah 07:00-09:00, öğle 11:00-14:00 ve akşam 17:00-19:00 olarak belirtilmiştir. Bu saatler içinde içerik paylaşırsanız instagram keşfet saatlerinde keşfete düşme olasılığınız artacaktır.

Kaynak : https://iyiarastir.com/instagram-kesfet-saatleri/

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir